%
×
Violeta super cena
dana sati minuta sekundi
BioGaia Protectis minipack 10 kesica
EWOPHARMA

BioGaia Protectis minipack 10 kesica

Šifra artikla: A096727

Akcija tanjir za 1rsd traje od 10.12.2025. do isteka zaliha poklona.

Uz svaku online kupovinu, ostvarujete pravo na kupovinu tanjira A068770A068775A068776 ili A072199  po ceni od 1 dinar.

Na osnovu jedne kupovine, imate mogućnost kupovine jednog Baby chef akcijskog artikla (pravo se ostvaruje na osnovu kompletne kupovine, ne na osnovu svakog kupljenog artikla).

Jedan odabrani akcijski artikal A068770, A068775, A068776 ili A072199 je neophodno dodati u korpu radi ostvarivanja prava na akcijsku cenu. Ukoliko se odabrani akcijski artikal ne nalaziu korpi, naknadno nije moguće ostvariti pravo na akcijsku ponudu.

 

BioGaia Protectis minipack je prašak za oralnu upotrebu sa kulturom korisnih bakterija mlečno-kiselinskog vrenja Limosilactobacillus (Lactobacillus) reuteri Protectis™. Pogodno je za primenu kod dece od rođenja. 

0,00 RSD
759,00 RSD
759,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
  • NSZ
Količina: 1 KOM
2
1
Pogledajte video uputstvo kako kupiti proizvod.
Pogledajte video uputstvo kako kupiti proizvod.
Pogledajte video uputstvo kako kupiti proizvod.
Proveri dostupnost
Pomoć

Nacin upotrebe: 1-2 kesice dnevno.
Otkinuti jedno mini pakovanje i otvoriti na mestu označenom strelicama. Prašak se može pomešati sa majčinim mlekom, mlečnim formulama, vodom, rastvorom za oralnu rehidrataciju, ili posuti po hrani. Prašak ne menja ukus hrane i pića. Ne dodavati u toplu hranu ili piće, jer to može inaktivisati žive bakterije. Koristiti redovno, ili kad osetite digestivnu nelagodnost.

Sastav: Maltodekstrin, kultura korisnih bakterija Limosilactobacillus (Lactobacillus) reuteri Protectis™.
1 kesica sadrži min. 100 miliona CFU kulture liofilizovanih korisnih bakterija Limosilactobacillus (Lactobacillus) reuteri Protectis™.

 

Nije namenjeno za prevremeno rođenu novorođenčad.
Primena proizvoda se ne preporučuje kod imunokompromitovanih osoba/dece, osoba/dece na imunosupresivnoj terapiji uključujući, osobe/decu sa alograftom i kod osoba/dece sa centralnim venskim kateterom.

 

Karakteristika Vrednost
Kategorija Kapi
Proizvođač EWOPHARMA
Uvoznik FARMALOGIST DOO BEOGRAD
Zemlja porekla Švedska
Zamena artikla

Mogućnost zamene artikla. Ukoliko ste nakon prijema pošiljke poželeli da zamenite artikal za drugi, to možete učiniti vrlo lako. Pogledajte ovde detaljnije.

Besplatna dostava

Mogućnost besplatne isporuke! Cena isporuke za porudžbine veće od 3.500,00 din. je besplatna. Cenu isporuke jeftinijih porudžbina pogledajte ovde.

Slični proizvodi

0,00 RSD
759,00 RSD
759,00 RSD
Ušteda: 0,00 RSD
Obavesti me o sniženju
2
1